طرح همکاری در فروش و درآمدزایی

تاریخ ارسال خبر : 15 تیر 95        تعداد مشاهده : 1319
2 - 0
طرح همکاری در فروش و درآمدزایی

کافه گز به منظور جلب رضایت مشتریان خود یک طرح همکاری در فروش و درآمدزایی اجرا می کند. اگر مشتریان فروشگاه ، محصولات کافه گز را به اطرافیان خود معرفی کنند و آن ها به خرید از فروشگاه ترغیب شوند ، کافه گز قسمتی از درآمد خالص خود را به این معرفان اختصاص می دهد.

 

1- مقدار پورسانت برای اولین نفری که معرفی شود 15 درصد ، برای دومین نفر 20 درصد ، برای سومین نفر 25 درصد ، برای چهارمین نفر 30 درصد و برای پنجمین نفر 35 درصد سود خالص از هر فروش است. برای مثال فرض کنید یکی از مشتریان کافه گز که در این طرح ثبت نام کرده است از فروشگاه خرید می کند و با معرفی کافه گز به اطرافیان خود می تواند مشتری شماره 1 را جذب کند. اگر مشتری شماره 1 مبلغ 100 هزارتومان خرید کرده باشد و سود خالص این سفارش برابر با 20 هزار تومان باشد ، مقدار 3 هزار تومان(15 درصد) به حساب شخص معرف واریز خواهد شد. حال اگر روند جذب افراد برای او ادامه داشته باشد و در نهایت بتواند مشتری 5 ام را نیز جذب کند و فرض کنیم هر یک از مشتریان 100 هزار تومان خرید کرده باشند به طوری که سود خالص هر خرید 20 هزار تومان باشد مجموع دریافتی های او برابر می شود با:

20000*35%+20000*30%+20000*25%+20000*20%+20000*15%=25000

یعنی به راحتی یک چهارم از درآمد فروشگاه را به خودتان اختصاص داده اید!!

تا زمانی که مشتریان شما از کافه گز خرید کنند ، متناسب با شماره ی آن ها به شما پورسانت تعلق می گیرد!!

 

2- افرادی که قصد ثبت نام در این طرح را دارند ابتدا باید خرید خود را انجام دهند سپس مشخصات خود را به طور کامل از طریق فرم زیر ثبت کنند.

فرم همکاری در فروش(ثبت مشخصات معرف)

 

3- مشتریان پس از خرید، در مرحله ی آخر ، باید با انتخاب لینک "ثبت معرف" ، نام ، نام خانوادگی ، نام کاربری و شماره تماس خود را به عنوان مشتری و نام ، نام خانوادگی و نام کاربری معرف خود را ثبت کنند تا پورسانت خرید آن ها به حساب معرف ریخته شود. کافه گز در قبال "عدم ثبت مشخصات معرف" هیچ مسئولیتی ندارد.

 

4- معرفان باید مشتریان خود را در قبال این طرح و وظایف خود آگاه کنند.

 

5- پس از اینکه سفارش به دست مشتریان رسید ، معرف می تواند درخواست خود مبنی بر واریز پورسانت را از طریق فرم زیر ارسال کنند. در صورتی که طبق قوانین فوق پورسانت به معرفان تعلق گیرد حداکثر پس از 24 ساعت به حساب آن ها واریز خواهد شد و مبلغ واریزی به معرف اطلاع داده می شود.

فرم درخواست واریز پورسانت

 

6- در صورتی که در مورد این طرح سوال یا مشکلی داشتید از قسمت "تماس با ما" آن را مطرح کنید یا با شماره ی 09136776621 (طهماسبی - پاسخگویی 24 ساعته) تماس بگیرید.

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

برندها

گروه مردم نهاد سولار بلداجی
نقل خانگستر
سوهان هانی کام
گز اثلی 303
گز فردوس
سوهان خوشه زرین
پولک و نبات شهر شیرین
نقل خرسند
شکر پنیر پرسیکا
گز قدس بلداجی
گز خان دایی
سوهان سلطان بلداجی
پولک و نبات شهسوار بلداجی
f