قوانین و مقررات

1- هنگامی برای خرید محصول اقدام کنید که حتما قصد خرید داشته باشید.( هنگام مراجعه ی مامور پست ، محصول را برگشت ندهید). در صورتی که در سوابق خریدهای شما به تعداد دو بار برگشت سفارش مشاهده شود، اطلاعات شما ثبت شده و از آن پس مبلغ سفارشات بازگردانده نخواهد شد.


2- اگر سفارش خود را ثبت کرده و هزینه ی آن را از طریق "پرداخت آنلاین" پرداخت کرده باشید ، در صورتی که قبل از تهیه و بسته بندی محصولات از خرید خود منصرف شدید درخواست لغو سفارش خود را "با همان شماره همراهی که موقع خرید ثبت کرده اید" به شماره ی 09136776621 پیامک کنید. لازم به ذکر است در این صورت ، مبلغ پرداختی شما (با کسر مبلغ 500 تومان،هزینه ی حواله ی برگشت) حداکثر پس از 24 ساعت به شما برگردانده می شود. بدیهی است که برای ارسال درخواست باید شماره ی پیگیری سفارش خود را در پیامکی که ارسال می کنید نوشته باشید در غیر این صورت درخواست شما قابل بررسی نمی باشد.


3- سفارشاتی که ارسال شوند به دلیل اینکه اکثر محصولات مواد غذایی می باشد امکان برگشت وجود ندارد. ضمنا تضمین تازگی و اصل بودن محصولات از وظایف کافه گز می باشد.

 

4- سفارشات حداقل پس از 24 ساعت و حداکثر پس از 36 ساعت به پست تحویل داده خواهند شد. 

 

5- به دلیل اینکه بعضی از محصولات از جمله پولک و .... ظریف و شکستنی هستند ، واحد بسته بندی کافه گز تمام سعی خود را می کند که به نحوی بسته بندی را انجام دهد که محصولات سالم به مقصد برسند. جهت اطمینان از سالم بودن محصولات ، مشتری موظف است هنگام دریافت مرسوله ، در حضور مامور پست از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کند و در صورت مشاهده ی مشکل ، با پشتیبانی سایت به شماره 09136776621 تماس بگیرد.صفحه مناسب چاپ

برندها

گروه مردم نهاد سولار بلداجی
نقل خانگستر
سوهان هانی کام
گز اثلی 303
گز فردوس
سوهان خوشه زرین
پولک و نبات شهر شیرین
نقل خرسند
شکر پنیر پرسیکا
گز قدس بلداجی
گز خان دایی
سوهان سلطان بلداجی
پولک و نبات شهسوار بلداجی
f