نحوه ی سفارش و خرید عمده

در صورتی که قصد دارید به طور عمده از این فروشگاه خرید کنید ، ابتدا در فروشگاه عضو شودید. برای عضویت در فروشگاه می توانید از دو طریق اقدام کنید:

1- در صورتی که از قبلا از این فروشگاه خرید کرده باشید ، طی فرآیند خرید ، عضویت شما انجام شده است و با همان نام کاربری و رمز عبور که در هنگام خرید ثبت کرده اید ، می توانید وارد پنل کاربری خود شوید.

2 - از قسمت "عضویت در فروشگاه" که در بالای صفحات سمت چپ واقع شده است می توانید در فروشگاه عضو شوید. در این نوع از عضویت نیز باید یک نام کاربری و رمز عبور به دلخواه خود انتخاب کنید تا بتوانید به وسیله ی آن ها وارد پنل کاربری خود شوید. ثبت ایمیل در این نوع از عضویت الزامی است ولی در صورتی که ایمیل ندارید از این عبارت به عنوان ایمیل استفاده کنید: cafegaz@cafegaz.com

وقتی در فروشگاه عضو شدید ، از طریق لینک بالای صفحه با عنوان "ورود به پنل" به پنل کاربری خود وارد شوید. در این پنل به قسمت "درخواست قیمت" وارد شده و نام محصول مورد نظر و تعداد آن را ثبت کنید. 

با توجه به تعداد محصولات درخواستی ، قیمت مجموع کالاها و هزینه ی ارسال آن ها برای شما از طرف مدیر فروشگاه تعیین می شود. با پرداخت این مبلغ ، در صورتی که محصول شما با تعداد مورد نظر موجود باشد فورا برایتان ارسال می شود و در صورتی که محصول موجود نباشد درخواست تولید برای کارخانه ارسال شده و بلافاصله پس از تولید محصول ، برایتان ارسال می کنیم.

در بعضی موارد (برای مثال تعداد سفارش زیاد یا ....) هزینه ی ارسال رایگان در نظر گرفته می شود.صفحه مناسب چاپ

برندها

گروه مردم نهاد سولار بلداجی
نقل خانگستر
سوهان هانی کام
گز اثلی 303
گز فردوس
سوهان خوشه زرین
پولک و نبات شهر شیرین
نقل خرسند
شکر پنیر پرسیکا
گز قدس بلداجی
گز خان دایی
سوهان سلطان بلداجی
پولک و نبات شهسوار بلداجی
f